Dobrý LR servis Praha

Zde může každý napsat nabídku služeb a zároveň se k této nabídce může někdo jiný vyjádřit.

Moderátor: Miky_CZ

Zpráva
Autor
habarts
Příspěvky: 1
Registrován: 23 úno 2019 14:39
auto: Range Rover Sport

Re: Dobrý LR servis Praha

#41 Příspěvek od habarts » 23 úno 2019 15:11

nemám dobré zkušenosti s DEF-TEC. Servis + technika trvala tři dny! S vozem jezdila v doprovodu ser. technika nějaká nová zaměstnankyně, která se údajně zacvičovala. Dvakrát tak dupla na brzdy, že auto stálo na fleku..Bohužel pánové netušili že kamera má G senzor...takže vše natočeno i se zvukem!! Ceny jsou dost drsné, asi stanovené výrobcem, ale servisní prohlídka, kde vymění olej a pár filtrů za 17tis...???. Teď jsem si měnil sám vzduchové filtry..ty původní, jeden zcela čistý a druhý totálně znečištěný. A to měli měnit oba před 15 tis. Jeden filtr datum výroby r.18..druhý 2016...Tak nevím co si o tom myslet..

Uživatelský avatar
eliott
Příspěvky: 11487
Registrován: 06 led 2007 20:40
tel.: +420608021838
auto: několik
Bydliště: České Budweisrovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Dobrý LR servis Praha

#42 Příspěvek od eliott » 23 úno 2019 19:53

habarts píše: 23 úno 2019 15:11 nemám dobré zkušenosti s DEF-TEC. Servis + technika trvala tři dny! S vozem jezdila v doprovodu ser. technika nějaká nová zaměstnankyně, která se údajně zacvičovala. Dvakrát tak dupla na brzdy, že auto stálo na fleku..Bohužel pánové netušili že kamera má G senzor...takže vše natočeno i se zvukem!! Ceny jsou dost drsné, asi stanovené výrobcem, ale servisní prohlídka, kde vymění olej a pár filtrů za 17tis...???. Teď jsem si měnil sám vzduchové filtry..ty původní, jeden zcela čistý a druhý totálně znečištěný. A to měli měnit oba před 15 tis. Jeden filtr datum výroby r.18..druhý 2016...Tak nevím co si o tom myslet..
Tak už chápu, proč jezdí tolik lidí od Prahy až k nám...
Zastoupení ALLMAKES 4x4, TERRAFIRMA 4x4, prodejce BRITPART, specializovaný servis, renovace a přestavby na přání.
konzultace +420608021838 --- E-SHOP s náhradními díly http://www.eliott.in --- email : landrover.eliott@gmail.com

Mira 101
Příspěvky: 1279
Registrován: 17 čer 2013 23:19
tel.: 777667094
auto: D1 300Tdi
Bydliště: Morava

Re: Dobrý LR servis Praha

#43 Příspěvek od Mira 101 » 24 úno 2019 01:03

habarts píše: 23 úno 2019 15:11 nemám dobré zkušenosti s DEF-TEC. Servis + technika trvala tři dny! S vozem jezdila v doprovodu ser. technika nějaká nová zaměstnankyně, která se údajně zacvičovala. Dvakrát tak dupla na brzdy, že auto stálo na fleku..Bohužel pánové netušili že kamera má G senzor...takže vše natočeno i se zvukem!! Ceny jsou dost drsné, asi stanovené výrobcem, ale servisní prohlídka, kde vymění olej a pár filtrů za 17tis...???. Teď jsem si měnil sám vzduchové filtry..ty původní, jeden zcela čistý a druhý totálně znečištěný. A to měli měnit oba před 15 tis. Jeden filtr datum výroby r.18..druhý 2016...Tak nevím co si o tom myslet..
To je hodně smutny za ty peníze....
Bohužel je to realita u autor. servis i u MB... fakt smutny.

Uživatelský avatar
Shima
Příspěvky: 28
Registrován: 06 lis 2019 11:20
tel.: 727913020
auto: LR Discovery III

Re: Dobrý LR servis Praha

#44 Příspěvek od Shima » 11 črc 2020 11:24

Mám jen takový kontrolní dotaz, co uděláte když odvezete auto s chybou podvozku do servisu LR (neautorizovaný) a po týdnu vám řeknou že nevědí co s tím? Přitom je to specialka jenom na LR...

Odesláno z mého SM-G960F pomocí Tapatalk


MadTom
Příspěvky: 14912
Registrován: 06 lis 2008 23:15
tel.: 608 600 360
auto: D2, Def 130
Bydliště: Olomouc

Re: Dobrý LR servis Praha

#45 Příspěvek od MadTom » 11 črc 2020 14:14

Poděkuji jim za vyčištění a umytí auta, a pokud se vyčištění nekonalo, tak se zeptám, kolik mi zaplatí za zapůjčení mého auta pro svoje studium. :mrgreen:
Drobek - Discovery II TD5 pro ženu, Blufínek - Defender 130 TD5 na ježdění s dětma a mě zbyl už zase jenom Ford Mondeo

Uživatelský avatar
Shima
Příspěvky: 28
Registrován: 06 lis 2019 11:20
tel.: 727913020
auto: LR Discovery III

Re: Dobrý LR servis Praha

#46 Příspěvek od Shima » 11 črc 2020 14:23

Zkusím s tím tedy přejet do defender.cz v Kolíně. Dokáže mi někdo říci jak jsou na tom cenově? Např rozvody tdv6, čidla výšky atp? Díky

Odesláno z mého SM-G960F pomocí Tapatalk


Norton
Příspěvky: 225
Registrován: 19 črc 2019 14:51

Re: Dobrý LR servis Praha

#47 Příspěvek od Norton » 12 črc 2020 08:20

zpravidla se dá říci ,že dobrej servis je ten,-nebo by mohl být , kde majitel maká osobně,Tak podle toho vybírat servis.
jak má zaměstnance tak je to už trochu jiné, protože nemuže u něho furt sedět a kontrovat jeho práci a čím má víc zaměstnancu tím je to horší a zase, když je zaměstnanec opravdu dobrý a šikovnej a není to pitomec,tak nebude dělat zaměstnance :grin: tak to je ,at se to libí či nelíbí

Vladicek
Příspěvky: 1025
Registrován: 26 led 2018 15:01
auto: Discovery 4, new Def

Re: Dobrý LR servis Praha

#48 Příspěvek od Vladicek » 12 črc 2020 19:51

Shima píše: 11 črc 2020 14:23 Zkusím s tím tedy přejet do defender.cz v Kolíně. Dokáže mi někdo říci jak jsou na tom cenově? Např rozvody tdv6, čidla výšky atp? Díky

Odesláno z mého SM-G960F pomocí Tapatalk
Ahoj,
Neumím říct jak jsou na tom cenově, ale v minulosti jsem s nimi něco řešil a super zkušenost, ochotný, nic nebyl problém. Ale řešil jsem s nimi jen kola a gumy, takže nevím jak ostatní.
Discovery 4, XLifter, tablet, Wi-Fi hotspot atd.

kubas_FREE2
Příspěvky: 35
Registrován: 02 črc 2012 10:33
tel.: 777203070
auto: FREE

Re: Dobrý LR servis Praha

#49 Příspěvek od kubas_FREE2 » 10 úno 2021 17:24

Durazne nedoporucuji DEFTEC. Asi nejhorsi ma zivotni zkusenost ze servisem.. Vymena vzduchoveho filtru, ktera byla uvedena na fa vubec neprobehla, mel jsem ho uplne ucpany, domluva, kterou jsme udelali na zacatku vubec na konci neplatila, atd, auto predany uplne smradlavy.. ani to nechci rozepisovat. Chovani sefa servisu jako u prodejce AAA fabii se stocenymi tachometry.. Pokud origo servis, Dajbych je na urovni a minimalne aspon s pocitem opravdu original servisu.. Chybama se clovek uci, ale nemusime se ucit vsichni, ze, tak sdilim svou..

Joshuax
Příspěvky: 2
Registrován: 06 úno 2019 15:08
auto: RR P38 4.6 HSE

Re: Dobrý LR servis Praha

#50 Příspěvek od Joshuax » 02 lis 2021 13:20

Marne se snazim teda zjistit, kdo v Praze a blizkem okoli je schopny opravovat LR P38, udelat zakladni diagnostiku (chyba ABS/TC) a drobne opravy (pada zadek). Nejaky tip? Diky moc

Uživatelský avatar
Kokesek
Příspěvky: 4442
Registrován: 26 črc 2010 18:53
auto: D2,D3,L322,P38,L405
Bydliště: Frydek Mistek
Kontaktovat uživatele:

Re: Dobrý LR servis Praha

#51 Příspěvek od Kokesek » 02 lis 2021 17:15

Myslim ze Pavel Vorisek to urcite zvladne Lr-pars.cz stanley…..ja samozrejmne taky ale p38 by musela na moravu.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Diagnostika, chipovani, OPRAVY A SERVIS LR
774290683 MORAVA, OSTRAVA, FM
http://www.car-prestiz.cz

HondaXL
Příspěvky: 1
Registrován: 15 pro 2021 17:58

Re: Dobrý LR servis Praha

#52 Příspěvek od HondaXL » 20 pro 2021 23:13

Ahoj Všem, sleduju dlouho tyhle stránky, protože LR mám rád i když je mám bohužel jen v práci. Musim sem dát zkušenosti s DefTec Kosoř, třeba to někomu usnadní případné rozhodování komu auto svěřit. Posledních 5 let jsem jim dával jednoho staršího firemního RR /2012/ a celkem to šlo, ale to co se tam děje poslední rok, rok a půl . . . přestali dávat na faktury převodem i stálým a platícím zákazníkům /pouze hotovost nebo karta/, všechno najednou trvá podstatně déle, komunikace silně vázne. Když vám jeden řekne že vám druhý den zavolá jak to vypadá, pak se už neozve, po několika dnech když se ho dovoláte tak se diví proč by vám volal že nemá nic novýho a takto několikrát . . . a i kvalita péče o auto začala pokulhávat. Co si mám jako zákazník myslet když si po 14ti dnech přijedu pro auto po servisu, po přípravě na STK a i provedené STK a neodjedu s ním ze dvora servisu pro poruchu brzd . . . . dobře, může být blbá náhoda. Ale poslední jednání a chování když chcete už telefon na majitel servisu a oni vám řeknou že "vám to stejně nezvedne" a nejsou schopný v normálním termínu opravit vozidlo a především zajistit náhradní díl /napínací kladka pohonu příslušenství/ a auto tam stojí více než 1,5 měsíce kvůli běžné opravě . . . na to už nemám slov. Teda mám, ubezpečil jsem je že už žádný náš LR neuvidí. Hodím sem odkaz na uložto kam jsem nahrál poslední účet bez našich údajů ať si můžete udělat obrázek co se dělalo, za kolik a jak dlouho by to mělo trvat u seriozní firmy. Dávalo se to tam s tím že auto pří brzdění silně táhlo ke straně + pak zjistili řemen a kladku . . . Pokud by to zde odporovalo nějakým pravidlům klidně může admin smazat, ale jsem tak rozpumpovanej že jsem to sem dát musel. Dokonce jsem na ně i křičel, což běžně nedělám :-(
https://uloz.to/tam/f70a5050-07bf-44d5- ... 21b0f19568

Odpovědět