Gumy

Všeobecné rady a informace

Moderátor: Acon

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Jenda
Příspěvky: 3573
Registrován: 22 lis 2007 21:58
tel.: 775 391 907
auto: 110
Bydliště: Praha-Smetanova lhota

#41 Příspěvek od Jenda » 26 zář 2008 08:26

RudaK píše:
Jenda píše:Ach ty myslenkove pochody :roll:
Takze asi zpet ke gumam ne.
Honza


Bude to lepší. Ruda :wink:
p.s. I když nevím,jestli pochopím když Alf napíše že uvažuje o koupi ocelových obručích na loukoťových kolech,páč má rád jednoduchý věci. :D
Tez jsem se v te zaplave myslenek ztracel.Nu coz ,jeste ze mame ty ruzne smajliky :( kterymi se to da dohnat.
Ke gumam,jsem zvedav jaka bude ma prvni sezona na BfG MT.Mam tuseni ze se asi nebudu nudit :wink:.Uz ted je to v praglu na ,,naslintanejch" dlazkach obcas rodeo.
Honza
It´s not broken, it´s british !
http://www.christophermccandless.info

Uživatelský avatar
Stavros
Příspěvky: 2627
Registrován: 25 říj 2006 08:42
tel.: 603145905
Kontaktovat uživatele:

#42 Příspěvek od Stavros » 26 zář 2008 08:59

kdyz se gumy sjedou, tak je to jeste horsi, ja mam BF AT a vzorek tak 9 mm. Uz ted to na mokru dost ujizdi, na zimu tam dat uz docela sjety zimaky a verim, ze to bude urcite lepsi. MT-cka jsou dost o hubu, auto nezatoci a nezabrzdi, kdyz bude snih nebo led.

Uživatelský avatar
DjALF
Příspěvky: 1805
Registrován: 26 dub 2007 02:34
auto: Toyota LC 100
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

#43 Příspěvek od DjALF » 26 zář 2008 12:55

Stavros ma pravdu.Taky me to hodne prekvapilo jak se ty MTcka v zime chovaji.Ale pokud si na to davas pozor tak to jde.
Discovery I 300TDI "Užovka" - lehka OFF kosmetika "už EX"
Toyota Land Cruiser 100 "želva"
http://www.djalf.cz/ http://sportrescue.cz/

Uživatelský avatar
ALF
Příspěvky: 1025
Registrován: 26 pro 2006 10:07
Bydliště: Opava
Kontaktovat uživatele:

#44 Příspěvek od ALF » 26 zář 2008 16:43

RudaK píše:
Jenda píše:Ach ty myslenkove pochody :roll:
Takze asi zpet ke gumam ne.
Honza


Bude to lepší. Ruda :wink:
p.s. I když nevím,jestli pochopím když Alf napíše že uvažuje o koupi ocelových obručích na loukoťových kolech,páč má rád jednoduchý věci. :D
takový loukoťový kola dělali Cartwright :lol: RudoK, ty bolavá noho, ty nevíš, jaký kola má LR? Ty už potřebuješ na valachy a doléčit tu nohu švestkama. :lol: Já asi pojedu do SOSnové už jen abych Tě viděl. :lol: :lol: :lol:

Uživatelský avatar
jantanen
Příspěvky: 180
Registrován: 04 dub 2008 14:13

#45 Příspěvek od jantanen » 26 zář 2008 18:42

Jo jo Mtčka sou vohubu hlavně v zimě :) já s nima jel na hory a bylo to peklo . hlubokej sníh je ok tam to zabírá jak když jedeš bláto takže ok. průser je když je pod sněhem led ale stačí i malinko námrazy a už to jede jak sáňky . kamarád měl obuté zimáky já MT on jel zatáčky 60 Km/h já 40 a v permanentním smyku :) taky sem se tam nějak zatoulal a vyjel na nějakou Sněžku :) no a když sem to jel dolu tak redukov. 1 a potili se mi i zuby :) takže všem kdo mají MT nebo si je čerstvě pořídili dávejte si na silnicích bacha a hlavně si držet větší odstup od aut před náma . Předemnou už to takhle párkrát zaflekovali škodifkáři a objížděl sem je smykem protože bych to nedobrzdil . ( mokrá vozovka nebo namrzlá) takže všem MT přeju ať v pořádku přežijete zimu :)

Uživatelský avatar
ALF
Příspěvky: 1025
Registrován: 26 pro 2006 10:07
Bydliště: Opava
Kontaktovat uživatele:

#46 Příspěvek od ALF » 09 říj 2008 17:11

Mám k de Feeku sadu kol se skoro novýmá pneu zn. Colway C-Trax MT roz. 235-85-R16 a těšil jsem se na zimu, ale jak to tady čtu, tak asi nebudou na hory ta správná volba. Co říkáte?

Uživatelský avatar
MOPADŽI
Příspěvky: 4295
Registrován: 08 zář 2007 22:35
auto: Def,Def a Def+Disco
Bydliště: Orlickoústecko
Kontaktovat uživatele:

#47 Příspěvek od MOPADŽI » 09 říj 2008 21:26

Tak tak, buďto klasika zimáky, nebo AT :idea: MT až na oblevu :wink: Na přimrzlém sněhu apod. se jizda na nich, rovná inline bruslení :roll:
Čas a Land Rover, nezastavíš... www.mopadzi4x4.eu

Uživatelský avatar
ALF
Příspěvky: 1025
Registrován: 26 pro 2006 10:07
Bydliště: Opava
Kontaktovat uživatele:

#48 Příspěvek od ALF » 10 říj 2008 05:18

MOPADŽI píše:Tak tak, buďto klasika zimáky, nebo AT :idea: MT až na oblevu :wink: Na přimrzlém sněhu apod. se jizda na nich, rovná inline bruslení :roll:
Tak začínám uvažovat, že je prodám, nebo vyměním za zimní nebo letní. Ještě mne napadá, že bych je mohl použít na Toyotu Hilux,tam mám ale půlené disky a netuším, jestli na ně budou MT pasovat.

Uživatelský avatar
karel
Příspěvky: 1806
Registrován: 16 říj 2006 10:55
Bydliště: kousek od Přerova

#49 Příspěvek od karel » 10 říj 2008 09:34

To ALF: jak půlené, myslíš jako dvojdílné :?: JInak to musí být úplně jedno pokud pasuje ráfek rozměrově ,dáš na něj gumu MT stejně jako kteroukoliv jinou.Pokud jde o rozměr 235/85/16 tak nevím kolik má toyka místa v podbězích a taky nevím co převody, musel bych to vidět a ideálně se s tím japonským zázrakem projed. :lol:
Už tu nejsem, tak mě s fórem neotravujte!

Uživatelský avatar
ALF
Příspěvky: 1025
Registrován: 26 pro 2006 10:07
Bydliště: Opava
Kontaktovat uživatele:

#50 Příspěvek od ALF » 10 říj 2008 11:36

karel píše:To ALF: jak půlené, myslíš jako dvojdílné :?: JInak to musí být úplně jedno pokud pasuje ráfek rozměrově ,dáš na něj gumu MT stejně jako kteroukoliv jinou.Pokud jde o rozměr 235/85/16 tak nevím kolik má toyka místa v podbězích a taky nevím co převody, musel bych to vidět a ideálně se s tím japonským zázrakem projed. :lol:
Probereme to v SOSnové. Možná je nabídnu k výměně za klasické zimní nebo letní na de Feeka. Kdo jezdí do většího terénu, tomu se mohou hodit. Jsou velmi málo jeté.

Uživatelský avatar
MOPADŽI
Příspěvky: 4295
Registrován: 08 zář 2007 22:35
auto: Def,Def a Def+Disco
Bydliště: Orlickoústecko
Kontaktovat uživatele:

#51 Příspěvek od MOPADŽI » 10 říj 2008 14:05

ALF píše:
karel píše:To ALF: jak půlené, myslíš jako dvojdílné :?: JInak to musí být úplně jedno pokud pasuje ráfek rozměrově ,dáš na něj gumu MT stejně jako kteroukoliv jinou.Pokud jde o rozměr 235/85/16 tak nevím kolik má toyka místa v podbězích a taky nevím co převody, musel bych to vidět a ideálně se s tím japonským zázrakem projed. :lol:
Probereme to v SOSnové. Možná je nabídnu k výměně za klasické zimní nebo letní na de Feeka. Kdo jezdí do většího terénu, tomu se mohou hodit. Jsou velmi málo jeté.
Alfe !!! Na Sosnovou si ale nech ty MT :lol: Tam je budeš potřebovat :mrgreen:
Čas a Land Rover, nezastavíš... www.mopadzi4x4.eu

Uživatelský avatar
ALF
Příspěvky: 1025
Registrován: 26 pro 2006 10:07
Bydliště: Opava
Kontaktovat uživatele:

#52 Příspěvek od ALF » 10 říj 2008 15:31

Alfe !!! Na Sosnovou si ale nech ty MT :lol: Tam je budeš potřebovat :mrgreen:[/quote]

A pak, kdo si tady dělá z lidí srandu. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Uživatelský avatar
RudaK
Příspěvky: 8487
Registrován: 24 lis 2006 18:09
tel.: SONY Xperia Z3
auto: D III + D 1
Bydliště: Raygern - Sud mahren

#53 Příspěvek od RudaK » 10 říj 2008 19:13

karel píše:To ALF: jak půlené, myslíš jako dvojdílné :?: JInak to musí být úplně jedno pokud pasuje ráfek rozměrově ,dáš na něj gumu MT stejně jako kteroukoliv jinou.Pokud jde o rozměr 235/85/16 tak nevím kolik má toyka místa v podbězích a taky nevím co převody, musel bych to vidět a ideálně se s tím japonským zázrakem projed. :lol:

Karle to nemyslíš vážně. :idea: :idea: :idea:
D III - 2,7 TDV - The end result of a lot of hard work.
D 1 - 300 TDI 33x12.5R15 - už konečně nesmrtelná " SPIDERMAN "

Uživatelský avatar
karel
Příspěvky: 1806
Registrován: 16 říj 2006 10:55
Bydliště: kousek od Přerova

#54 Příspěvek od karel » 10 říj 2008 19:17

RudaK píše:
karel píše:To ALF: jak půlené, myslíš jako dvojdílné :?: JInak to musí být úplně jedno pokud pasuje ráfek rozměrově ,dáš na něj gumu MT stejně jako kteroukoliv jinou.Pokud jde o rozměr 235/85/16 tak nevím kolik má toyka místa v podbězích a taky nevím co převody, musel bych to vidět a ideálně se s tím japonským zázrakem projed. :lol:

Karle to nemyslíš vážně. :idea: :idea: :idea:
Neboj Rudo neemigruju k šikmookým :!:
Už tu nejsem, tak mě s fórem neotravujte!

Uživatelský avatar
ALF
Příspěvky: 1025
Registrován: 26 pro 2006 10:07
Bydliště: Opava
Kontaktovat uživatele:

#55 Příspěvek od ALF » 10 říj 2008 22:49

Karle to nemyslíš vážně. :idea: :idea: :idea:[/quote]

Ty velký Toyoty taky začínají Land, možná společný rodokmen. Nesmrtelný jsou obojí. :lol:

Uživatelský avatar
RudaK
Příspěvky: 8487
Registrován: 24 lis 2006 18:09
tel.: SONY Xperia Z3
auto: D III + D 1
Bydliště: Raygern - Sud mahren

#56 Příspěvek od RudaK » 11 říj 2008 09:59

karel píše:
RudaK píše:
Karle to nemyslíš vážně. :idea: :idea: :idea:
Neboj Rudo neemigruju k šikmookým :!:



Sem si voddech.V poslední době sem se už několikrát lek.Je dobrý,že zbytečně. :wink:
D III - 2,7 TDV - The end result of a lot of hard work.
D 1 - 300 TDI 33x12.5R15 - už konečně nesmrtelná " SPIDERMAN "

Odpovědět