Téma k zamyšlení - ProVent 200

Moderátor: Miky_CZ

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
hok300
Příspěvky: 1101
Registrován: 21 zář 2015 11:10
auto: Def 300TDi

Re: Téma k zamyšlení - ProVent 200

#21 Příspěvek od hok300 » 05 zář 2022 22:49

Hanys_a_Kaca píše: 05 zář 2022 12:24 Jako jo, funguje to tak jak je popsáno, není to žádný podvod, ale - zase ruku na srdce - uplně tady plašit tím, jak nechci do motoru dostávat nějaké sračky jako jsou kyseliny a voda, karbon.... Jsou to pravda sračky, ale pochopitelně to jsou sračky z toho motoru, kterých tam vzniká hromada při spalování. Mě to připadá, jak kdybych měl v pokoji sto psů a všichni se tam vysrali, já bych je vyhnal a pak by se jeden vrátil a vysral by se tam ještě jednou a já bych si řekl, ha tak na tohodle hajzlíka nějak vyzraju...
Geniální dedukce!! Bejt v cine tak je sezereme a hotovo 🤔
300TDI---The Legend begins

janci86
Příspěvky: 63
Registrován: 26 led 2014 09:40
auto: D2
Bydliště: NO
Kontaktovat uživatele:

Re: Téma k zamyšlení - ProVent 200

#22 Příspěvek od janci86 » 06 zář 2022 07:58

:yes
Podla mna je to dobra vec, ale nie u kazdeho auta to ma zmysel. U 300TDI to zrejme bude uplne zbytocne montovat, ale pri autach s modernejsimi motormi to podla mna urobi dobru robotu.
Asi mi je jedno, co motor dycha, pokial to nerobi problemy. Aie mastne pary z odvetrania vedia spolu s popolcekom z EGR celkom slusne zaniest sanie a to uz problem robi. Takto je sanie suche, co napriklad mne na tom mojom jeepe odburalo skrabanie sa po hlave, preco zas svieti MIL (klapky zalepene mastnymi sadzami). Podla mna je toto z praktickeho hladiska elegantnejsie riesenie, ako napr. zaslepovat EGR, ci kuchat klapky a pchat tam odpory ci upravovat RJ aby nic nesvietilo a obavat sa ze co potom na EK...

Kyanid Sodný
Příspěvky: 305
Registrován: 09 kvě 2016 16:35

Re: Téma k zamyšlení - ProVent 200

#23 Příspěvek od Kyanid Sodný » 06 zář 2022 08:24

Další krabička do auta i když asi celkem užitečná, tohle řeším že měním olej po 9000km a olej filtr po 4500km.(Čím delší intervaly výměny oleje i když je to super kvalita ,F1 atd :grin: tím se generuje víc sraček ).

Odpovědět