can message md_ind invalid(flag_tl_mes)

Discovery I, II, III

Moderátor: Miky_CZ

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Machiino
Příspěvky: 63
Registrován: 30 čer 2019 06:26

can message md_ind invalid(flag_tl_mes)

#1 Příspěvek od Machiino » 04 pro 2022 20:43

Ahoj auto mi začalo škubat nad 2300otacek jelikož jsem se na to už chystal dal jsem nové turbo , nový vzduchový filtr, zaslepeny EGR ventil nemá někdo nápad po čem jít nebo nesetkal jste se s tím někdo ? Díky

Odesláno z mého 2107113SG pomocí Tapatalk


MadTom
Příspěvky: 14912
Registrován: 06 lis 2008 23:15
tel.: 608 600 360
auto: D2, Def 130
Bydliště: Olomouc

Re: can message md_ind invalid(flag_tl_mes)

#2 Příspěvek od MadTom » 04 pro 2022 21:06

Setkal, dělá to, když turbo přefoukne, ale ještě ne moc, aby motor spadnul do nouzáku. Každopádně si to nezvládne povídat s automatem a vyhodí to tutu hlášku. Chce to ubrat na turbu. Jestli jsi ho dával nové, tak může být buďto seřízené na trošku vyšší tlak (nemusí to být o moc), nebo máš přicpané čidlo tlaku v sání (vyčistit třeba čističem na brzdy) a ono to potom reaguje pomalu.
Drobek - Discovery II TD5 pro ženu, Blufínek - Defender 130 TD5 na ježdění s dětma a mě zbyl už zase jenom Ford Mondeo

Uživatelský avatar
Machiino
Příspěvky: 63
Registrován: 30 čer 2019 06:26

Re: can message md_ind invalid(flag_tl_mes)

#3 Příspěvek od Machiino » 04 pro 2022 21:07

MadTom píše:Setkal, dělá to, když turbo přefoukne, ale ještě ne moc, aby motor spadnul do nouzáku. Každopádně si to nezvládne povídat s automatem a vyhodí to tutu hlášku. Chce to ubrat na turbu. Jestli jsi ho dával nové, tak může být buďto seřízené na trošku vyšší tlak (nemusí to být o moc), nebo máš přicpané čidlo tlaku v sání (vyčistit třeba čističem na brzdy) a ono to potom reaguje pomalu.
Děkuju zkouknu

Odesláno z mého 2107113SG pomocí Tapatalk


Odpovědět