Stránka 1 z 1
EAS
Napsal: 24 srp 2009 17:01
od Pepan*
Ahoj všem. Jsem tady nový takže mně hned nekárejte. Nevím jestli nedělám něco špatně ale když zastavím tak někdy zůstane vše ok a někdy klesne zadek. Někdy se zvedne hned a někdy to trvá. Zkoušel jsem parkovat na P, pak zase na N a už nevím jak je to správně. Asi budu muset na diagnostiku. Jsem z Domažlic a už jsem z toho jelen tak mi prosím poraďte kam. Za odpovědi děkuji.
Re: EAS
Napsal: 25 srp 2009 14:46
od OC
Vzadu něco netěsní; to, na čem parkuješ, s tím nesouvisí.
Tady je mj. video jak otestovat ventilky mýdlovou vodou. Pokud netěsní měchy, je potřeba je vyměnit. Nijak extrémně to nespěchá, ale také to neodkládej zbytečně dlouho, protože velmi pravděpodobně přetěžuješ kompresor.
Re: EAS
Napsal: 26 srp 2009 07:43
od Pepan*
Díky za odpověď. Pokaždé je to jinak. Někdy to spadne během chvíle a někdy to drží do rána. Jelikož nejsem odborník tak jsem se objednal k Eliotovi. Pak dám info.
Re: EAS
Napsal: 27 srp 2009 17:24
od Pepan*
Tak jsem přijel v osm ráno k Eliotovi, v půl desáté byly zadní mněchy nové a jel jsem domů. Teď je to paráda. Ještě tam jedu příští týden na přední a nějaké drobnosti. Vynikající spolupráce.