pomoc!!! free03 shanim vnitrni kloub predni poloosy

Freelander I, II

Moderátor: Safraporte

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Petr
Příspěvky: 96
Registrován: 22 bře 2007 17:44
Bydliště: Praha

pomoc!!! free03 shanim vnitrni kloub predni poloosy

#1 Příspěvek od Petr » 15 dub 2008 22:27

Tak jsem dnes ke svému upřímnému zděšení viděl na vlastní oči příčinu klepání, které jsem přisuzoval kardanu. Super rozšmelcovaný vnitřní kloub pravé přední poloosy !!! Je t pravděpodbně i důvod občasného rozklepání se motoru při akceleraci.

Takže volám na všechny strany o pomoc. Ví někdo kde sehnat vnitřní kloub pravé přední poloosy na Free Td4 r.v. 2003 ? Čekám na odpověď z BrtitishCars, kde mi ale velkou naději nedávají vzhledem k poměrně "mladému" modelu. AMT jako vždy a ve všem " ....celou poloosu za 14000,- a čekat tak 4 - 5 týdnů ". Karel Sláma taky nemá .... a k Adminovi do Nové Paky jsem se nedovolal, nepočítám-li záznamník.

Po demontáži dodám foto... buď jsem motoristický "prase" já a nebo materiál byl sejra s tvarohem..... Petr :cry: :cry: :cry:
Landy je pro fandy !!!

Uživatelský avatar
Maxsel
Příspěvky: 3668
Registrován: 23 zář 2007 19:49
auto: Land Rover
Bydliště: Vysočina
Kontaktovat uživatele:

#2 Příspěvek od Maxsel » 18 dub 2008 23:03

Hoď i foto, jak to vypadá na autě pls.
Discovery 4 TDV6 HSE
Discovery 2 TD5

http://www.youtube.com/maxselcz

Odpovědět