VYŘEŠENO SMAZAT

Moderátor: Miky_CZ

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
KRANG
Příspěvky: 1491
Registrován: 16 črc 2007 19:49
Bydliště: Praha

VYŘEŠENO SMAZAT

#1 Příspěvek od KRANG » 12 pro 2014 19:24

14. října jsem narazil na LEGO Duplo na aukru, který prodává uživatel Max-sel z Jihlavy. Aukro mi nějak nesmyslně napočítalo vysoký poštovný, tak jsem napsal SZ Maxselovi tady na fóru s tim, že tam je chyba. Domluvili jsme se tedy na přímo a já mu poslal na jeho účet 1043,- Kč. Do SZ jsem mu pak poslal informaci o odeslaný platbě a svou adresu.
Mezitím se nic nedělo, schránku jsem pravidelně kontroloval a protože vim, jaký jsou místní pošťačky kapacity, tak jsem i volal na poštu, ale ujistili mě, že nic nepřišlo. Tak jsem se pokoušel Maxselovi marně dovolat. Napsal jsem mu SMS zprávu a připoměl mu naší transakci s Duplem.
17. listopadu mi napsal SMS "Aha, kouknu na to. Myslel jsem, že jsme to nedotáhli. Mám toho s tím Legem nějak moc..."
Opět se nic nestalo, opakovaně jsem se mu pokoušel volat a nějak se domluvit. Marně.
4. prosince jsem Maxselovi napsal SMS s tím, že už o LEGO nemám zájem a požádal ho ať mi pošle do týdne peníze zpět.
12. prosince je dnes a já nemám ani peníze ani LEGO. Maxsel telefon opět nezvedá.

Sám mám dost na práci než abych někomu marně volal, psal SMS, SZ a doloval z něj to na čem jsme se dohodli.
Neserióznost a nespolehlivost úplně nesnášim a dokáže mě to nasrat.
Stále však věřím, že Maxsel přijde s nějakým dobrým důvodem proč nemohl dostát svýmu závazku, věc narovná a omluví se.
Přílohy
duplo.jpg
Naposledy upravil(a) KRANG dne 23 pro 2014 07:31, celkem upraveno 1 x.
Defender 90 200Tdi "ZEBRA" / Range Rover L322 V8 4.4 / Series III 109" 2.25l exMOD "VOJÁK" + Sankey Trailer Narrow Track
servisuje http://www.OWR.cz

Uživatelský avatar
KRANG
Příspěvky: 1491
Registrován: 16 črc 2007 19:49
Bydliště: Praha

Re: Neposílejte Maxselovi peníze předem, jsou z toho potíže

#2 Příspěvek od KRANG » 20 pro 2014 14:10

Právě jsem se díval na účet, peníze mi Maxsel stále nevrátil a ani se neozval. Poslal jsem mu upomínku SMS. :arrow:
Defender 90 200Tdi "ZEBRA" / Range Rover L322 V8 4.4 / Series III 109" 2.25l exMOD "VOJÁK" + Sankey Trailer Narrow Track
servisuje http://www.OWR.cz

Uživatelský avatar
Allan
Příspěvky: 499
Registrován: 23 dub 2009 21:40
tel.: 731584386
auto: Freelander 1
Bydliště: Horní Moštěnice
Kontaktovat uživatele:

Re: Neposílejte Maxselovi peníze předem, jsou z toho potíže

#3 Příspěvek od Allan » 20 pro 2014 14:26

Přitom hodnocení nemá špatné :shock: Pokud jsi nakupoval na aukru tak to máš pojištěný .Nahlas ho a požádej o navracení peněz.

Uživatelský avatar
KRANG
Příspěvky: 1491
Registrován: 16 črc 2007 19:49
Bydliště: Praha

Re: Neposílejte Maxselovi peníze předem, jsou z toho potíže

#4 Příspěvek od KRANG » 20 pro 2014 15:22

Allan píše:Přitom hodnocení nemá špatné :shock: Pokud jsi nakupoval na aukru tak to máš pojištěný .Nahlas ho a požádej o navracení peněz.
Domluvili jsme se mimo aukro, považoval jsem Maxsela za důvěryhodnýho člověka a o to víc mě teď jeho pasivita zaráží.
Defender 90 200Tdi "ZEBRA" / Range Rover L322 V8 4.4 / Series III 109" 2.25l exMOD "VOJÁK" + Sankey Trailer Narrow Track
servisuje http://www.OWR.cz

Uživatelský avatar
brudr
Příspěvky: 2163
Registrován: 06 úno 2008 23:55
Bydliště: BRÜNN

Re: Neposílejte Maxselovi peníze předem, jsou z toho potíže

#5 Příspěvek od brudr » 20 pro 2014 15:26

Už jsem od něho tady neviděl dlouho žádnej příspěvek :roll: :roll: :roll:
tel:604422529
p.bocek@email.cz

Uživatelský avatar
throtlle
Příspěvky: 161
Registrován: 15 lis 2009 19:04
Bydliště: vysočina

Re: Neposílejte Maxselovi peníze předem, jsou z toho potíže

#6 Příspěvek od throtlle » 20 pro 2014 16:37

ja si od Maxela koulpil cb a anténu, osobně.
vysilacka fungovala špatně nebo nefungovala vůbec, už nevim. požadal jsem ho o opravu, kterou bych si klidně zaplatil.
cb sem mu předal a předpokládal, že se v dohledné době ozve. už to budou minimálně 2 roky. poslední SZ jsem mu poslal 29.1.2014, přečteno, bez reakce. telefony nebral na sms nereagoval. v létě mi na LR sraze vysvětlil, že toho má moc, že už vysílačky nedělá, ale tu mojí že mi opraví do 14ti dnů, zrovna ted už je zimní LR sraz a stále nic. chtěl jsem jí alespon neopravenou, taky bez úspěchu.
žadnej doklad na to nemám, myslel jsem, že tady na foru je jednání jiné, nezkažené. bohužel.
Honza

Safraporte
Příspěvky: 1341
Registrován: 03 zář 2009 12:01
tel.: 739634575
auto: noLR
Bydliště: jak to jde, tak na rybách

Re: Neposílejte Maxselovi peníze předem, jsou z toho potíže

#7 Příspěvek od Safraporte » 20 pro 2014 19:50

throtlle píše:... myslel jsem, že tady na foru je jednání jiné, nezkažené. bohužel.
To posuzuješ na základě zkušenosti s jedním člověkem? :bandit

Uživatelský avatar
throtlle
Příspěvky: 161
Registrován: 15 lis 2009 19:04
Bydliště: vysočina

Re: Neposílejte Maxselovi peníze předem, jsou z toho potíže

#8 Příspěvek od throtlle » 20 pro 2014 20:03

Safraporte píše:
throtlle píše:... myslel jsem, že tady na foru je jednání jiné, nezkažené. bohužel.
To posuzuješ na základě zkušenosti s jedním člověkem? :bandit
když je ten člověk spoluorganizátor LR srazů v Jihlavě, tak to vidim trošku jako problém :wink:
Honza

Uživatelský avatar
Laci DII
Příspěvky: 245
Registrován: 04 pro 2011 18:40
tel.: 0903155696
auto: DII TD5 02
Bydliště: okr. Levice

Re: Neposílejte Maxselovi peníze předem, jsou z toho potíže

#9 Příspěvek od Laci DII » 20 pro 2014 21:41

pre zmenu,ja mám s Maxelom dobrú skúsenosť. Kupoval som od neho na Disco nejaké veci a bol veľmi ústretový. Dokonca peniaze som mu posielal až keď som mal veci doma...
D2 Td5

Uživatelský avatar
KRANG
Příspěvky: 1491
Registrován: 16 črc 2007 19:49
Bydliště: Praha

Re: Neposílejte Maxselovi peníze předem, jsou z toho potíže

#10 Příspěvek od KRANG » 20 pro 2014 23:07

Laci DII píše:Dokonca peniaze som mu posielal až keď som mal veci doma...
Dobře jsi udělal.
Defender 90 200Tdi "ZEBRA" / Range Rover L322 V8 4.4 / Series III 109" 2.25l exMOD "VOJÁK" + Sankey Trailer Narrow Track
servisuje http://www.OWR.cz

Uživatelský avatar
Maxsel
Příspěvky: 3654
Registrován: 23 zář 2007 19:49
auto: Land Rover
Bydliště: Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Re: Neposílejte Maxselovi peníze předem, jsou z toho potíže

#11 Příspěvek od Maxsel » 20 pro 2014 23:31

Samozřejmě mám nějaké kostlivce ve skříni, o kterých vím (throtlle), ale v případě tvojí objednávky Radovane, nesu pouze část viny, a to takovou, že na fórum poslední dobou moc nechodím a mám staré tel. číslo v kontaktech, což má stejný důvod (ale to jsem ti při posledním telefonátu říkal, že mi voláš na tablet a mám ho u sebe jen občas). Pokud se dobře podíváš, tvoje poslední soukromé zprávy tady na fóru jsou NEPŘEČTENÉ a i po dnešku jsem je tak nechal, aby byla vidět pravda... Pošli mi číslo účtu, platbu ti vrátím.

A myslím, že to není celá pravda a nemáš důvod zas tak moc brečet. Neměl to být náš první obchod a do teď bylo pokaždé všechno OK.

Děkuji LOWovi za upozornění na tohle vlákno, opravdu sem poslední dobou moc nechodím. V září se nám narodil druhý potomek do toho jsem se dozvěděl, že musím shánět jiné bydlení. Takže jsem měl do teď o zábavu postaráno, ale vánoce už oslavíme v novém.
Discovery 4 TDV6 HSE
Discovery 2 TD5

http://www.youtube.com/maxselcz

Uživatelský avatar
KRANG
Příspěvky: 1491
Registrován: 16 črc 2007 19:49
Bydliště: Praha

Re: Neposílejte Maxselovi peníze předem, jsou z toho potíže

#12 Příspěvek od KRANG » 21 pro 2014 00:00

Jo, před pár lety jsi mi poslal kufr na dlouhý zbraně. Tehdy to proběhlo ke spokojenosti a bez komplikací.
Dokázal bych i pochopit, že máš teď jiný starosti než řešit nějaký LEGO. Věř tomu, že se taky nenudim s nohama nahoře.
Psal jsem ti SZ, kterou jsi si nepřečet (přestože jsi na foru prokazatelně byl 17.11.). Tak jsem ti volal na číslo, ze kterýho jsi mi napsal SMS. Nedovolal. Na SMS jsi pak už nereagoval.
Číslo účtu je to, ze kterýho jsem ti poslal platbu a máš ho i v SMS. Napíšu ho tedy znovu do SZ.
Defender 90 200Tdi "ZEBRA" / Range Rover L322 V8 4.4 / Series III 109" 2.25l exMOD "VOJÁK" + Sankey Trailer Narrow Track
servisuje http://www.OWR.cz

Uživatelský avatar
Maxsel
Příspěvky: 3654
Registrován: 23 zář 2007 19:49
auto: Land Rover
Bydliště: Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Re: Neposílejte Maxselovi peníze předem, jsou z toho potíže

#13 Příspěvek od Maxsel » 22 pro 2014 14:31

To je jedno. Peníze jsem ti poslal zpět. I když nesu svůj díl viny, cenu si jsi určil sám a peníze poslal, aniž bych ti to potvrdil nebo reagoval (a i proto jsem psal, že jsme to nedotáhli, jak sám uvádíš). Tohle vlákno je pro mě poučením, kdyby mě snad zase někdy napadlo někomu pomáhat ušetřit.
Discovery 4 TDV6 HSE
Discovery 2 TD5

http://www.youtube.com/maxselcz

Uživatelský avatar
KRANG
Příspěvky: 1491
Registrován: 16 črc 2007 19:49
Bydliště: Praha

Re: Neposílejte Maxselovi peníze předem, jsou z toho potíže

#14 Příspěvek od KRANG » 22 pro 2014 16:39

Maxsel píše:To je jedno. Peníze jsem ti poslal zpět. I když nesu svůj díl viny, cenu si jsi určil sám a peníze poslal, aniž bych ti to potvrdil nebo reagoval (a i proto jsem psal, že jsme to nedotáhli, jak sám uvádíš). Tohle vlákno je pro mě poučením, kdyby mě snad zase někdy napadlo někomu pomáhat ušetřit.
Jsou to bohužel výmluvy místo omluvy. :?
Ušetřit jsi mohl jenom ty na poplatcích aukro.
Sám jsi mi napsal, kolik poslat.
Kontaktní telefon tady i na offroadforu máš stejnej (724295625).
Psal jsem ti SMS, SZ a volal bezvýsledně.
Nezbylo mi nic jinýho než založit tohle trapný vlákno.

Joa děkuju LOWovi.
Přílohy
sz01.jpg
Defender 90 200Tdi "ZEBRA" / Range Rover L322 V8 4.4 / Series III 109" 2.25l exMOD "VOJÁK" + Sankey Trailer Narrow Track
servisuje http://www.OWR.cz

Uživatelský avatar
Maxsel
Příspěvky: 3654
Registrován: 23 zář 2007 19:49
auto: Land Rover
Bydliště: Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Re: Neposílejte Maxselovi peníze předem, jsou z toho potíže

#15 Příspěvek od Maxsel » 22 pro 2014 23:46

O dvě zprávy dál po tom co tu ukazuješ jsem ti psal, že částku neznám, protože nevím, co jsi vybral. To by jsi ale musel psát vše a ne jen co se ti hodí. Položky, které si chtěl koupit jsou v té zprávě, kterou jsem už nečetl. Ale to je pořád dokola. Já svou část viny přiznal. Peníze vrátil v momentě, kdy jsem se to dozvěděl a dodatečně se ti omlouvám !!! Tím to považuju za uzavřené.
Discovery 4 TDV6 HSE
Discovery 2 TD5

http://www.youtube.com/maxselcz

Uživatelský avatar
KRANG
Příspěvky: 1491
Registrován: 16 črc 2007 19:49
Bydliště: Praha

Re: VYŘEŠENO SMAZAT

#16 Příspěvek od KRANG » 23 pro 2014 07:33

Taky považuju celou věc za vyřešenou a prosím admina o smazání tohoto neaktuálního vlákna.
Defender 90 200Tdi "ZEBRA" / Range Rover L322 V8 4.4 / Series III 109" 2.25l exMOD "VOJÁK" + Sankey Trailer Narrow Track
servisuje http://www.OWR.cz

Uživatelský avatar
throtlle
Příspěvky: 161
Registrován: 15 lis 2009 19:04
Bydliště: vysočina

Re: VYŘEŠENO SMAZAT

#17 Příspěvek od throtlle » 18 dub 2015 08:00

no, já stále ještě vysílačku nemám :hmm:
Honza

Uživatelský avatar
throtlle
Příspěvky: 161
Registrován: 15 lis 2009 19:04
Bydliště: vysočina

Re: VYŘEŠENO SMAZAT

#18 Příspěvek od throtlle » 05 bře 2016 06:16

tak já stále ještě vysílačku nemám ani jsem nezaznamenal snahu o nápravu, on ten fešák maxel bude asi normální ksindl bez koulí :roll:
už si jí klidně nech, už ani nemám chuť to s tebou řešit.
Honza

Odpovědět