Td5 a zimní start

Moderátor: Miky_CZ

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Laci DII
Příspěvky: 245
Registrován: 04 pro 2011 18:40
tel.: 0903155696
auto: DII TD5 02
Bydliště: okr. Levice

Re: Td5 a zimní start

#161 Příspěvek od Laci DII » 20 pro 2013 11:44

tak ako píše Tomáš, ja som mal problém v riadiacke. Po premapovani je zdá sa všetko v poriadku.
auto chytá na drnc aj v miernych mrazoch, čo predtým nebolo možné.
D2 Td5

dava
Příspěvky: 799
Registrován: 30 bře 2013 09:05
auto: DII Td5 v origoši

Re: Td5 a zimní start

#162 Příspěvek od dava » 20 pro 2013 12:00

No, mě startuje i v mrazu kolem -8 (teď víc nebylo, vloni jsem se seznamoval, ale asi to bylo stejný) na brnk, rozběhne se čistě, ale po několika vteřinách začne klepat nějakej vstřik, je to tím že má jen 4žhavky? Jinak, pokud webasto zapnu 10 minut před startem, je to v klidu. Ale nemám dálku na bufíka, jen hodinky, tak je to pakárna, čili to spíš nedělám a startuju to hned studený.
Kolem nuly se chová hůř než když víc mrzne, když jsem ji vloni kupoval, chytala i ve velkým mrazu překvapivě, akorát hroznej kravál něž se ohřeje.
Taky nechápu teploměr, má dementní chování... dlouho se drží nad minimem, najednou vylítne na půlku a když nezastavím, už tam zůstane, nebo s kopce spadne z5 a pak zas dlouho visí dole, než vyskočí. Nevím jestli se mi to zdá, ale připadá mi že vyskočí vždycky v zatáčce, takže jsem hledal bublinu, ale vypadá to že tam není.Vody všude dost, zdá se. Termostat asi ok, protože když už je to komplet ohřátý, tak drží budík v půlce, i když jedu dlouho z kopce, nebo někde jen popojíždím. Napadlo mě, že možná samotnej ukazatel jen blbne, ale reaguje na to i topení, to jsem z toho jelen, má někdo nějakej postřeh co to má znamenat??
No road? No problem...
LR užívej s klidem a rozvahou Angličana, jinak tě dostane do blázince

MarekS

Re: Td5 a zimní start

#163 Příspěvek od MarekS » 20 pro 2013 12:03

DanoDEF píše:
Kubrtos píše:Cyril tvrdí že to je TD5kou
... to je blbost !
Přesně tak. Podívej se na tachometr tím to je :D

Odpovědět