Free - k naštvání

Freelander I, II

Moderátor: Safraporte

Odpovědět
Zpráva
Autor
JirkaLR

Free - k naštvání

#1 Příspěvek od JirkaLR » 14 srp 2007 11:08

Tak máme novej dif, spojku, tlumiče, všecko se to vyměnilo a musel se koupit novej silentblok motoru, protože celej motor pochodoval dopředu a dozadu s kardanem a diferákem. Teď se na něm začla s*át převodovka, díky tomu se motor strašně přehřívá(na 15 km sežral 6l vody :evil: ).Asi prasklo těsnění pod hlavou. Udělá se to a půjde Hošík do světa :evil: . Jak jsme FRee vychvalovaly tak jsme ho asi přechválily, protože takovou částku do auta za měsíc jsme nikdy nedaly. :roll: :cry:

JirkaT
Příspěvky: 70
Registrován: 30 dub 2007 13:41
tel.: 602771714
auto: Freelander 2
Bydliště: Pelhrimov

Re: Free - k naštvání

#2 Příspěvek od JirkaT » 14 srp 2007 12:46

Asi informace pro ostatní - takže bacha na výhodnou koupi u České Lípy

Uživatelský avatar
karel
Příspěvky: 1806
Registrován: 16 říj 2006 10:55
Bydliště: kousek od Přerova

#3 Příspěvek od karel » 14 srp 2007 13:40

Je potřeba vydržet největší investice jsou zpravidla prvních 300 tisíc kilometrů, pak už to jde, já bych neprodával!
Už tu nejsem, tak mě s fórem neotravujte!

JirkaLR

Re: Free - k naštvání

#4 Příspěvek od JirkaLR » 14 srp 2007 18:41

JirkaT píše:Asi informace pro ostatní - takže bacha na výhodnou koupi u České Lípy
Když se todobře opraví tak snad potom žádný jiný problém nebude, takže to nemusí být k odrazení

Uživatelský avatar
Martin_H
Příspěvky: 526
Registrován: 19 led 2007 12:35
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Free - k naštvání

#5 Příspěvek od Martin_H » 15 srp 2007 08:46

JirkaT píše:Asi informace pro ostatní - takže bacha na výhodnou koupi u České Lípy
Máš na mysli někoho konkrétního ?

Uživatelský avatar
Admin
Admin fóra
Příspěvky: 1216
Registrován: 10 čer 2006 16:13
tel.: +420 777 883 488
Bydliště: Vrchlabí
Kontaktovat uživatele:

Re: Free - k naštvání

#6 Příspěvek od Admin » 15 srp 2007 10:45

JirkaLR píše:....Teď se na něm začla s*át převodovka, díky tomu se motor strašně přehřívá(na 15 km sežral 6l vody :evil: ).Asi prasklo těsnění pod hlavou. :roll: :cry:
Nechápu jakou může mít souvislost převodovka s přehříváním motoru. To těsnění pod hlavou je u benzínu dost častý jev. Na tak velkou karoserii docela málý motor, proto je víc zatížený než v např. v Hondě.
Jak se projevuje to s*aní převodovky?
Něbuď na něj naštvanej. Teď vyladíš poslední mouchy a prodáš ho ? Někomu, dobře poslouží, bez větších investic :wink:

JirkaLR

#7 Příspěvek od JirkaLR » 15 srp 2007 12:43

No to žádnou souvislost teda asi nemá, jsem napsal úplnou blbost :oops:. Tak jsme mluvily s mechanikem. a převodka je v pohodě, nic s ní nebylo(snad ani nebude). Jj mouchy už budou zachvilku pozabíjený :). Ěště nový výfuk a pak se možná prodá. Je to škoda já mám Free rád a LR ěště víc. Ale nejspíš bude něco americkýho z ameriky :).

JirkaLR

#8 Příspěvek od JirkaLR » 26 srp 2007 18:07

Tak už je to opravený, naštěstí to bylo jen těsnění pod hlavou :) a to jsem z toho měl takovej vítr :), tak pujde Free na prodej :) už máme vyhlídnutý jiný auto.

Odpovědět