zimni dovolena Evropa

Moderátor: Miky_CZ

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
popel
Příspěvky: 17
Registrován: 11 srp 2014 21:43

zimni dovolena Evropa

#1 Příspěvek od popel » 09 úno 2015 23:24

Zdravim panove.prave jsem se vratil ze zimni dovolene po Evrope.cesta zacala 7.11.2014 na Mallorce kde ziju. Vydel jsem se s pritelkyni a LD Defender 130 pick up domu do Opavy a spojil to s poznanim par mist v Evrope.takze trajektem do barcelony,potom Pyreneje,od jihu pres Normandii do Parize,Brusel,Amsterdam a pres Nemecko domu.cca 5 tydnu na cestach.nebylo to zadne offroadove silenstvi, celou cestu po normalnich silnicich,ale i presto to pro nas byl zazitek,protoze to byla nase prvni do dovolena a krest ohnem co pro nas cesta a auto pripravi za prekvapeni.musim rict ze jsem zazival krest ohnem,protoze jsem nemek nejmensi tuseni jestli me muj plechovy milacek nezradi! A musim rict ze nezradil.az na mensi problemy uprostred Parize kdyz parkrat proste zdechnul uprostred krizovatky jel bez problemu.toto zdechnuti se mi podarilo vyresit (nevim proc) tim ze jsem musel pritelkyni vykazat z auta a po prohybani vsech pojistek a relatek pod sedadlem spolujezdce bylo vse ok.potom jednou umrel na dalnici kdy vyletele teplota.asi prehraty motor ale po chvilce chlednuti naskocil a dojel jsem do cile.tohle uz se taky neopakovalo.doma jsem se vydal parkrat do hor a vse fungovalo jak melo.defik startoval bez problemu,topil paradne a spolucestujici si uzivali cestu na hory i zpet se slivovickou v rukach a lyzema na korbe.doma jsem byl asi mesic a pul. Cesta zpet byla narocna,protoze jsme dva dny do Toulouse.takze prvni den asi 1100 km a druhy asi 900. Vsichni vime ze defik neni to nejpohodlnejsi vozidlo na dlouhe cesty, ale o tom to asi prave je.ted me ceka navrat na ostrov a asi poradna ocista a kontrola auta.najeli jsme asi 9000 km a byla to dovolena na kterou nezapomeneme.proste dovce s defikem po evrope a ne nekde letadlem do all inclusive hotelu.proste parada.a kdyz jsem se zminil o te kontrole auta,muzete mi poradit na co se mrknout prosim? A kdyby mel nekdo nejaky dotaz ohledne me cesty tak se nevahejte zeptat.rad odpovim a poradim pokud to bude v mych silach!

Uživatelský avatar
Hanys_a_Kaca
Příspěvky: 6488
Registrován: 18 kvě 2010 09:13
tel.: 775 173 983
auto: DEF110+D2+RRC
Bydliště: Prachatice / Budějice

Re: zimni dovolena Evropa

#2 Příspěvek od Hanys_a_Kaca » 10 úno 2015 09:17

:yes tak fajn, ze ste si to uzili. Jsou jen dve moznosti, bud si to auto zamilujes, nebo ho budes nenavidet a podle tonu prispevku ti gratuluju k prvni moznosti. kontrolovat naplne, olej v motoru, prevodovkach a napravach - diferencialech. Když bude mazanej tam kde ma bejt mazanej, tak vydrzi dlouho:-)
Hanys a Káča

Land Rover se nekupuje, Land Rover se staví.
O našem výletu: http://www.oneland.cz

Uživatelský avatar
lopik
Příspěvky: 235
Registrován: 21 úno 2011 21:08
auto: Defender 110-300Tdi
Bydliště: Martin, SK

Re: zimni dovolena Evropa

#3 Příspěvek od lopik » 10 úno 2015 10:42

ja by som si rád pozrel dáke obrázky ak by bola taká možnosť... :)

Uživatelský avatar
Luboš M.
Příspěvky: 3301
Registrován: 09 úno 2007 17:16
tel.: 608 969 607
auto: Defender 110
Kontaktovat uživatele:

Re: zimni dovolena Evropa

#4 Příspěvek od Luboš M. » 10 úno 2015 12:05

Defik je poradny auto!!!!!
Mas nejake fotky?
http://WWW.I-DEFENDER.CZ" onclick="window.open(this.href);return false; vlastní výroba a prodej doplňků na offroady Tel: 608-96 96 07
Miluji život, protože mi dal Land Rover. Miluji Land Rover, protože je to můj život.

Uživatelský avatar
popel
Příspěvky: 17
Registrován: 11 srp 2014 21:43

Re: zimni dovolena Evropa

#5 Příspěvek od popel » 10 úno 2015 17:26

Ano zamiloval jsem se.pritelkyne zacala mit trosku narazky protoze mam v palici co vsechno musim zkontrolovat a dat do poradku at defik slouzi a ze me to zajima vic dnesni snimek z nemocnice potvrzujici ze je tehotna,ale snazim se ji objasnit ze prece nase dite musime vozit na vylety v bezpecnem a pripravenem aute.zkusim fotky pohledat a hodit sem.

Uživatelský avatar
Fahrer
Příspěvky: 49
Registrován: 01 srp 2011 20:10
Bydliště: Děčín

Re: zimni dovolena Evropa

#6 Příspěvek od Fahrer » 03 bře 2015 17:58

Defa jsi koupil tam nebo tady? Na Mallorce jsem párktát byl a dost mě bavila. :drink

Odpovědět